Rođen u:acoma, Washington, Sjedinjene Države

Poznat kao:Mješovite borilačke vještine Pundit

obrazovanje:Sveučilište Central Washington

Nastavite čitati u nastavku

Preporučeno za tebe

Brenda Song Kylie Jenner Gigi Hadid Courtney Stodden

Tko je Miesha Tate?

Miesha Theresa Tate američka je učenica mješovitih borilačkih vještina. Također bivša umjetnica mješovitih borilačkih disciplina, natjecala se na Ultimate Fighting Championshipu i bivša je UFC ženska prvakinja u najtežoj kategoriji. Rođena u Tacomi u Washingtonu, od školskih dana bila je vrlo aktivna u sportu. Dok je studirala na Sveučilištu Central Washington, počela je pohađati klub mješovitih borilačkih vještina nakon što ju je preporučio prijatelj. U dobi od 20 godina sudjelovala je u svom prvom amaterskom dvoboju protiv Elizabeth Posener, koja se specijalizirala za muay Thai. Sljedeće godine, na jednodnevnom HOOKnSHOOT Grand Prixu za žene, debitirala je u profesionalnom životu. Nakon razdoblja od dvije godine, prvi je put osvojila FCF prvenstvo u ženskoj kategoriji. Tatein stil borbe usredotočio se na hrvanje i brazilsku jiu-jitsu, i zaradio joj je mnogo pohvala i zahvalnosti. Popularnost joj se povećala kada je ubrzo osvojila 'Strikeforce žensko prvenstvo u najlakšoj kategoriji'. Uz svoju karijeru u mješovitim borilačkim vještinama, modelirala je i nekoliko web stranica i publikacija, poput 'ESPN The Magazine' i 'Fitness Gurls'. Ona je također lik koji se može igrati u videoigri EA Sports UFC. Kredit za sliku http://www.mmaweekly.com/tag/miesha-tate Kredit za sliku http://fightstate.com/miesha-tate-fights-6-guys-in-a-row-for-prank-channel-and-it-gets-way-more-serious-than-they-expected/ Kredit za sliku http://www.tmz.com/person/miesha-tate/Američki ženski modeli Američki sportaši Žene mješovite borilačke umjetnice Karijera U studenom 2007. Miesha Tate debitirala je profesionalno u mješovitim borilačkim vještinama, na jednodnevnom HOOKnSHOOT Grand Prixu za žene. U početku joj je išlo dobro, pobijedivši Jana Finneya, no kasnije ga je pobijedila Kaitlin Young, koja je na kraju postala prvak turnira. Tijekom sljedećih nekoliko godina sudjelovala je u borbama u nekoliko malih organizacija, a nekoliko je pobijedila. Njezine pobjede uključivale su pobjedu nad Jamie Lyn Welsh u CageSport MMA i Jessicom Bednark u Freestyle Cage Fightingu (FCF). 2009. godine, dvije godine nakon što je debitirala u profesionalnom životu, sudjelovala je na kraju i osvojila FCF prvenstvo u ženskoj kategoriji. Tako je postavila temelje za daljnji uspjeh u svojoj MMA karijeri. U kolovozu 2010. na Strikeforce Challengers: Riggs vs Taylor uključena je u jednodnevni ženski turnir Strikeforce. U prvoj rundi suočila se s Maiju Kujala koju je uspjela pobijediti. U finalu je pobijedila Hitomi Akano, da bi postala Strikeforce prvakinja u ženskoj konkurenciji u ženskoj kategoriji. Kasnije se borila i pobijedila Marloes Coenen, da bi postala nova Strikeforce ženska prvakinja u Bantam kategoriji. Prva obrana naslova odigrala se protiv Ronde Rousey, koja je u MMA-u debitirala početkom 2011. Njihov okršaj odigrao se 3. ožujka 2012, a televizija je emitirana na Showtimeu. Unatoč briljantnoj borbi, Tate je poražena i izgubila je naslov od Rouseyja. U veljači 2013. napokon se pridružila Ultimate Fighting Championship (UFC). Na UFC-u je debitirala u travnju 2013., a u finalu Ultimate Fighter-a 17 preuzela je Zingano. Otkriveno je da će se pobjednica boriti protiv Ronde Rousey za UFC žensku prvakinju u najtežoj kategoriji. Iako je Tate pobijedila u prva dva kola, u zadnjem je kolu pobijedila Zingano. Kasnije, nakon što se Zingano odlučila povući kao protivnica Rousey zbog ozljede koljena, zamijenio ju je Tate. Borba se dogodila 28. prosinca 2013. na UFC-u 168, gdje je Tate u posljednjoj rundi izgubio od arbara nakon što je uspio pobjeći iz dva pokušaja predaje. Sljedeće godine, Miesha Tate suočila se s Liz Carmouche 19. travnja 2014. na UFC-u na događaju Fox: Werdum vs. Browne. Borba je rezultirala pobjedom Tate, što je ujedno bila i prva pobjeda u UFC-u. Sljedeća se puta suočila s Rin Nakaiem, novopridošlom u 'UFC Fight Night: Hunt vs. Nelson' u rujnu. Još jednom, borba je rezultirala pobjedom Tatea. U siječnju 2015. Tate je iznenadio MMA zajednicu nadmašivši McManna, koji je bio olimpijski medaljaš. Borba je rezultirala pobjedom Tate, nakon čega ju je FoxSports.com proglasila vrhunskim borcem. Holly Holm pobijedila je Rouseya za UFC prvenstvo u Bantam kategoriji u studenom 2015. U siječnju 2016. UFC je objavio da će se Tate boriti protiv Holma za prvu obranu naslova na UFC-u 196. U ožujku 2016. Tate je uspjela pobijediti Holma kroz tehničku prijava, postajući novi UFC prvak u prvaku. U prosincu 2016. Miesha Tate objavila je svoju odluku da se povuče iz MMA-a nakon što je desetljeće provela na terenu. Damon Martin iz FoxSports.com komentirao je da će nasljeđe koje je stvorio Tate biti teško podudarno bilo kojem borcu u narednim godinama. Miesha Tate pojavila se u filmu 'Fight Life', koji je bio cjelovečernji dokumentarni film o mješovitim borilačkim vještinama. Film koji je režirao James Z. Feng, fokusira se na živote MMA boraca i pokazuje što je potrebno da biste bili moderni profesionalni borac. Film je osvojio nagradu za 'Najbolji dokumentarac' na United Film Festivalu.Američki mješoviti borilački umjetnici Američke ženske mješovite borilačke umjetnice Lav Žene Nagrade i postignuća Postignuća Mieshe Tate u UFC karijeri uključuju osvajanje ‘UFC ženskog prvenstva u najlakšoj kategoriji’, kao i ‘Strikeforce ženskog prvenstva u najtežoj kategoriji’ i ‘FCF ženskog prvenstva u najtežoj kategoriji’. Tate je osvojio srebrnu medalju i na FILA prvenstvu u grapplingu. Osobni život Trenutno se vjeruje da je Miesha Tate slobodna. Prije je hodala s Bryanom Carawayem, bivšim UFC-ovim borcem, koji je ujedno bio i njezin trener. Jednom je spasila život Bryanovoj majci kad je potonja imala napad astme tijekom ronjenja. Obožava američki nogomet, a obožavateljica je Seattle Hawksa. Cvrkut Instagram